Пориньте в атмосферу абсолютного спокою з підвісним кріслом LEOBRO Boho Comfort. Модель LB-1108 поєднує в собі графічність чорного кольору та затишок ручного плетіння. Завдяки збільшеному розміру XL та ергономічній формі, це крісло стане вашим улюбленим місцем для читання, медитації або просто відпочинку на свіжому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Звантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴












