Відчуйте повний релакс із підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у стильному сірому кольорі. Модель LB-1107 постачається у комплекті з великою м’якою подушкою, що перетворює плетене крісло на справжній "хмарочос" затишку. Сірий колір є найбільш універсальним: він гармонійно вписується у скандинавський стиль, мінімалізм або хай-тек.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Звантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴












