Створіть власний острівець спокою та естетики з підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у ніжному кремовому кольорі. Модель LB-1106 — це повноцінний комплект, що включає велику м’яку подушку, яка ідеально доповнює плетену конструкцію. Це крісло миттєво стає центром уваги в будь-якій кімнаті, наповнюючи простір світлом та затишком у стилі Hygge.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Звантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴












