Максимальний комфорт в одному комплекті! Підвісне крісло LEOBRO Boho XL у чорному кольорі тепер доповнене м’якою подушкою, що робить його ідеальним місцем для повного релаксу. Це стильне рішення для тих, хто цінує затишок, сучасний дизайн у стилі макраме та практичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.4 |
| Висота в упаковці, см | 5 |
| Глибина в упаковці, см | 81 |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Звантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в упаковці, см | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴












