Аварійний комплект живлення Volt Polska SINUS PRO 800 W 12/230V 500/800W + Акумулятор Green Cell AGM VRLA 100Ah 12V
- Немає в наявності
- Код: 3SP098012W+AGM30
12 798 ₴
Набір складається з:
-
Гібридний ДБЖ Volt Polska SinusPRO 800W
-
Акумулятор AGM Green Cell 12 В 100 Ач
Гібридний ДБЖ Volt Polska SinusPRO 800W
Чисте джерело безперебійного живлення SINUS видає на виході "синусоїдальну" напругу, таку ж, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (у тому числі електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники та т. д.).
Акумулятор AGM Green Cell 12 - Акумулятори AGM розроблені з урахуванням навіть найекстремальніших умов експлуатації . Скловолокна, що використовуються, роблять його щільно закритим у корпусі , що дозволяє використовувати батарею в будь-якому положенні , не побоюючись розплескування вмісту. Це особливо важливо у випадку з електричними іграшками, які зазнають різноманітних ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, Ah | 100 |
| Активна (постійна) потужність | 500W |
| Напруга батареї | 12V |
| Номінальна вихідна напруга | 230 |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
| Повна (миттєва) потужність | 800W |
| Тип АКБ | AGM |
- Ціна: 12 798 ₴










