Акустична системаSven MS-1820 підійде для перегляду фільмів, прослуховування музики та озвучування комп'ютерних ігор . Система здатна працювати автономно від комп'ютера, ноутбука або медіаплеєра, оскільки має вбудований програвач аудіофайлів із флешок та SD-карт. FM-тюнер, який є у моделі, запам'ятовує до 40 радіостанцій.
На передній панелі сабвуфера розташовані регулятори гучності системи та сабвуфера, кнопка перемикання режимів, роз'єми для підключення USB flash та SD/MMC карток пам'яті, LED-дисплей. За допомогою цифрового дисплея відстежується частота вибраної радіостанції та відображається активований режим роботи системи (AUX, FM або MP3). Керувати Sven MS- 1820можна також з за допомогою пульта дистанційного керування. Модель дуже компактна і здатна вбудуватися в захаращений, наприклад, лампою або принтером робочий простір на столі. Конструкція сабвуфера виконана за технологією Band-pass, яка дозволяє досягти більш глибокого та насиченого басу. Дизайн моделі ультрасучасний. Сяючий глянець і приглушений блиск матової поверхні корпусу системи гармонійно поєднуються один з одним. Сміливий союз різних за текстурою матеріалів посилює враження розмаїття і підкреслює основну ідею розробників: Sven MS-1820 - це класика в сучасному виконанні.
Особливості:
-
Акустична система сумісна з PC, DVD/ Media-програвачі, мобільні пристрої та інші джерела аудіосигналу
-
Вбудоване FM-радіо
-
Цифровий LED-дисплей
-
Вбудований MP3-програвач аудіофайлів з носіїв пам'яті USB flash, SD card
-
Роз'єми для підключення USB flash, SD card
-
Регулювання загальної гучності та тембру
-
Пульт дистанційного керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Вага (кг) | 3,1 кг |
| Висота в упаковці, см | 30 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 37.5 |
| Додатково | FM-радио |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність динаміків | 2 x 11 Вт |
| Потужність сабвуфера | 18 Вт |
| Розмір динаміків | 90 × 130 × 83 мм |
| Розмір сабвуфера | 164 × 233 × 250 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Дротовий, бездротовий |
| Типи виходів/входів | 2 х RCA, AUX (1/8") |
| Частотний діапазон, Гц: | 150-20000 |
| Ширина в упаковці, см | 36 |
- Ціна: 3 059 ₴








