Fenda T-35X - акустична система з гарною якістю звучання. Колонки, виготовлені з дерева, відмінно поєднуються з плазмовим ТБ. Трисмугова акустика забезпечує грандіозне звучання та глибокі баси, загальна потужність 80 Вт. Підключайся зручним для тебе способом через оптичний кабель, AUX, Bluetooth, USB. Слухай улюблені радіостанції, цифровий FM-приймач із пам'яттю у 100 станцій. Для любителів співати колонки мають функцію караоке.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 12 |
| Вага (кг) | 11,7 кг |
| Висота в упаковці, см | 62 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 18 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність динаміків | 2 х 40 Вт |
| Розмір динаміків | 170 x 265 x 612 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | 2.0 |
| Типи виходів/входів | оптичний кабель, AUX, Bluetooth, USB |
| Частотний діапазон, Гц: | 20-20000 |
| Ширина в упаковці, см | 27 |
| Штрих-код | 6924053406715 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 909 ₴





