Huion Kamvas 16 2021 - це 15,6-дюймовий графічний планшет, який поєднує в собі переваги традиційного РК-монітора з унікальним відчуттям природності та продуктивності пір'яної технології Huion. Скористайтеся перевагами роботи у цифровому середовищі з творчим досвідом, що нагадує традиційні медіа.
Останнє покоління пасивного пера Huion забезпечує 8192 рівня виявлення тиску та кута нахилу пера щодо поверхні екрану. Все це при вхідній роздільній здатності 5080 lpi та оновленні положення пера на рівні 266 pps, що забезпечує точну та плавну роботу.
Екран планшета повністю ламінований, що скорочує відстань між робочою поверхнею та матрицею та зменшує явище паралаксу. Спеціальне інтегроване покриття екрану з поверхнею, що зменшує відображення, значно підвищує комфорт роботи навіть у яскраво освітлених приміщеннях.
У комплект також входить пасивне перо PW517, яке виявляє до 8192 градусів тиску та визначає кут свого нахилу (+/- 60 град.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Тип | Монітор-планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Вид та тип екрану | Ламінований LCD, 220 кд/м2, 1000:1 |
| Висота в упаковці, см | 4 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 424 х 253 х 12 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 30 |
| Додаткові функції | Сумісність: Windows, Mac OS X, Android; Програмовані кнопки, 10 клавіш ExpressKeys; Технологія: Електромагнітний резонанс. |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Комплектація | Інструкція, Кабель USB-C, Цифровий стилус, Підставка для ручок, Рукавичка для малювання, Серветки. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Роз'єми | USB-C |
| Роздільна здатність екрану | 5080 ліній на дюйм |
| Ширина в упаковці, см | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 799 ₴








