Puma – бустер (15-36 кг). Його можна встановити в автомобілі, оснащеному 3-точковими ременями безпеки. Його відрізняють вбудовані гачки ISOFIX, що забезпечують додаткову точку кріплення. Просторе, зручне сидіння та ергономічні підлокітники роблять подорож по-справжньому приємною. Увага також привертає економічний, елегантний дизайн. Наймодніші кольори оббивки і висока якість змусять Puma причаїтися в багатьох автомобілях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caretero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Висота в упаковці, см | 22 |
| Вік | 4-10 років |
| Глибина в упаковці, см | 50 |
| Допустима вага | 36 кг |
| Категорія | 2-3 (15-36 кг) |
| Колір | Малиновий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість точок кріплення | 3 |
| Матеріал | Метал; Пластик; Текстиль |
| Підтримка системи кріплення Isofix | Да |
| Регулювання | Немає |
| Тип | Бустер |
| Тип установки | По ходу руху |
| Ширина в упаковці, см | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴






