Электрогриль RAVEN EGE002 мощностью 1800 Вт для быстрого разогрева – продукт, который полностью удовлетворит покупателей.
Благодаря нагревательным пластинам с мраморным покрытием приготовленная пища не прилипает и при необходимости ее можно легко перевернуть. Кроме того, благодаря покрытию - гриль очень легко чистить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Вага (кг) | 3,50 кг |
| Висота в упаковці, см | 32 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 32 х 15 х 32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 32 |
| Комплектація | інструкція польською мовою, гарантійний талон, піддон для крапель |
| Контроль температури | Да |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип | контактний, паніні, |
| Ширина в упаковці, см | 15 |
| Штрих-код | 5902837831541 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴





