Насолоджуйтеся чіткими зображеннями та реалістичними кольорами на 27-дюймовому IPS-дисплеї з роздільною здатністю FHD 1920x1080. Екран може обслуговувати ширшу аудиторію, позаяк тіні та контрастність не втрачають якості навіть за кута огляду 178°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6 |
| Висота в упаковці, см | 25 |
| Час відгуку матриці | 1 мс |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Виходи | Комбінований роз'єм (аудіовхід/вихід), DisplayPort x 1, HDMI x 1, VGA x 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 63 |
| Діагональ | 27'' |
| Вигнутий екран | Немає |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 100000000:1 |
| Країна реєстрації бренду | Корея |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16,7 мільйона |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Підсвічування | LED |
| Розміри і вага | 622х527х233 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 100x100 мм |
| Кут огляду | 178 градусів |
| Частота зміни кадрів | 75 Гц |
| Ширина в упаковці, см | 53 |
| Штрих-код | 4710180458343 |
| Енергоспоживання | 26 кВтч/1000ч |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴





